۰۸ مهر ۸۷ ، ۱۰:۰۵
شهید گمنام ۳۴ نظر اشتراک گذاری

شروع جنگ

شرح حال

شهید کاظمیدرسپاه آبادان نشسته بودم                                                                                                          گفتند که یک نفر از نجف آباد آمده با شما کار دارد. او وارد شدو گفت من احمد کاظمی هستم، تعدادی نیرو آورده‌ام ،خطی به ما بدهید تا دفاع کنیم. محلی بود کنار بهمن‌شیر که عراقی‌ها ضمن عبور از آن حمله می‌کردند یا اطلاعات جمع آوری می نمودند،آنجا را به احمد نشان دادم و گفتم که شما بروید آنجا.او رفت و بعد از مدتی برگشت و گفت اینجا کار ما نیست، یک مکانی را بدهید دست ماکه به درد بخورد و بتوانیم خوب استفاده کنم وبا دشمن بجنگیم.رفتم فیاضیه و گفتم بیا اینجا.محلی هم بود نزدیک به عراقی‌ها،گفت همین جا برای ماخوب است.احمد آنجا ایستاد تا نتیجه گرفت.همین فاصله محدود بین عراقی‌ها و ما که خیلی وسیع هم نبود، نقطه شکننده عراقی‌ها شد که هم در جلوگیری از سقوط آبادان و هم در شکست حصر آبادان موثر بود.گویی این زیرکی و تدبیر از روز اول در او نهفته بود.در منطقه آبادان هر جا می‌شد خط گرفت اما چرا احمد فیاضیه را انتخاب کرد؟چون می‌دانست اگر فشار بیاورد می‌تواند پل عراقی‌ها را ببندد و تمام جبهه را بی‌خاصیت کند.این یک نکته از خصوصیات احمد در جبهه بود.

یک خشت در بهشت به نیابت مدافع حرم شهید محسن حججی


بسم الله الرحمن الرحیم
اردوی جهادی در جستجوی نور21
رمز: یا زهرا (س)
موضوع: جهاد اکبر
برگزار کننده: موسسه شهیدکاظمی
ماموریت: ساخت مسجد شهدای مدافع حرم(محسن حججی/سرلک) در روستای محروم "کمرون" توابع شهرستان فریدونشهر
شماره کارت : 6104337770117412
شماره حساب 4086710869
شبا IR760120000000004086710869

نظرات (۳۴)

 1. تخریب چی
  سلام خسته نباشی کاضمی بسیجی رزمی بود نه بسیجی رهبر و پول دسمال اقا شاداست که در پیش خدای شهدای میهناست تخریب چی 13 ساله شاگرد شهید صنعتکار
 2. راحمه
  با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی شه
 3. سلطانی
  حیف و صد حیف که کاظمی ها رفتند و در عوض چه کسانی ماندند که خواسته بودند بمانند تا از خون کاظمی ها حداکثر سو استفاده را بنمایند
  بیائید فکری کنیم که چگونه این مملکت امام حسینی را از شر کسانی که از خون شهدا و خون دل خوردن های امام شهدا سوء استفاده کرده و راه خود رامیروند پاک کنیم.
  در اطاعت امر مقام معظم رهبری که در فرمایشاتشان دائما بر هوشیاری در مقابل این مفسدین تاکید دارند و آقای احمدی نژاد نیز بیش از سه سال است که فریاد مقابله با آنان را سر میدهد اما هیچ حرکتی که نشان از جدی بودن مسئولین زیربط باشد مشاهده نمی شود , مابا توسل به خون کاظمی ها تا ریشه کن کردن فساد ایستاده ایم.برادران عزی تعدادی نفوذی در سازمان حفاظت اطلاعات ارتش که سازمانی تحت امر مقام معظم رهبری است اقدام به فساد مالی کلان کرده و با ایجاد بنیادی جعلی بنام بنیاد تعاون ارتش شماره 4 ( بتاجا4 ) سالهاست که در حال مکیدن خون تعدادی مستضعف در شهرکی بنام قائم در ام القرای اسلام یعنی تهران میباشند . اینان با ادعای داشتن امریه و موافقت مقام معظم رهبری دست به جنایاتی میزنند که بیشترین لطمه آن به آبروی مقام معظم ولی امر مسلمین و نظامیان مسلمان و معتقدی که آماده اند تا جان خود را همانند دوران دفاع مقدس فدای انقلاب و اسلام نمایند میخورد. .چگونه میشود پذیرفت که یک گروه نفوذی در داخل یکی از حساس ترین سازمانهای اطلاعاتی و نظامی مملکت بتوانند 15 سال خیانت کنند و دوام بیاورند و کسی بکار آنها رسیدگی نکند.جای دارد که از رئیس این سازمان سئوال شود که با توجه با اطلاع کامل ایشان از خیانت این گروه که بحمدالله امروزه با تلاش سربازان خمینی کبیر و مقام معظم رهبری رسوائیشان بگوش همه مسئولین رسیده است چه برخوردی داشته است و چرا با توجه به گذشت این مدت طولانی از حضور این نفوذی های بی آبرو هنوز با آنها برخورد مناسب صورت نپذیرفته است؟چرا شعبه 8 بازپرسی دادسرای کارمندان دولت که در بیخ گوش دادستان محترم تهران قرار دارد سه سال است ک حاضر به ارائه نظر خود در مورد پرونده آنهانمی باشد. بر همه دوستان کاظمی و کاظمی ها فرض است که در مقابل این فساد افشا شده ساکت ننشینندو در صورت امکان صدای ما را بگوش ولی امرمان مقام معظم رهبری برسانند.
  آدرس شهرک ما تهران اقدسیه چهار راه مینی سیتی ضلع شرقی شهرک شهید محلاتی
 4. سلطانی
  عزیزان باید برای حفظ و حرمت خون شهدائی چون شهید کاظمی ضرورت دارد که دشمن شناس باشیم
  عزیزان مواظب باشید که سر شما را به مسائلی که ضرورت اولیه انقلاب و نظام نیست گرم نکنند تا در فرصت بدست آمده همه چیز را از ریشه بخشکانند.
  مطلبی را که یکی از دوستان در بالا در مورد شهرک قائم نوشته شده است از خیلی از خطرات خارجی خطرناکتر است زیرا که در داخل یکی از حساسترین ارگانهای نظامی مملکت ایجاد شده است و باید بسرعت به آن رسیدگی شود. زمانی خطر بیشتر خود را نشان میدهد که بسیاری از بزرگان ارتش نسبت به این خبر اطلاع یافته و رسیدگی به موضوع را بعهده یکدیگر حواله میکنند. موضوع خیلی روشن است و مدارک بسیار روشن تر . عده ای نفوذی در داخل سازمان حفاظت اطلاعات ارتش اقدام به ایجاد بنیادی جعلی بنام بنیاد تعاون ارتش شماره 4 نموده اند تا در لوای بتوانند براحتی به خلافکاریهای خود صورت قانونی بدهند و تاسف بیشتر اینکه رئیس این سازمان که حکم ماموریت خود را از فرماندهی معظم کل قوا دریافت داشته است در مقابل خلافهای عظیم این گروه که بزرگترین آن ادعای داشتن امریه و موافقت از سوی مقام معظم رهبری است سکوت و یا بهتر بگوئیم خیانت به ولی امر مسلمین جهان کرده است . زیرا که اولین وظیفه فرد مذکور ( ریاست سازمان حفاظت اطلاعات ارتش ) حفظ آبرو و امنیت کشور و در راس آن مقام معظم رهبری است . حال چگونه است که این فرد نه تنها در مقابل افراد فاسد درون سازمان خود نه تنها هیچ واکنشی نشان نداده بلکه به حمایت آنان برخواسته که ارسال نامه به وزارت تعاون جهت جلوگیری از احقاق حقوق مردم و فاش نشدن فساد دوستان ایشان در این راستاصورت گرفته است. چگونه میشود پذیرفت که عده در سازمانی اینچنین برای خلافکاریهای چند ده میلیاردی خود بدروغ خود را مورد تائید مقام معظم رهبری بخوانند و روسای ارتش با علم بدان سکوت کنند. اگر خواهان حفظ آبروی مقام معظم رهبری هستید این پیام را به مسئولین و مردم برسانید.قوه قضائیه چه جوابی برای عدم رسیدگی به شکایات مردم از این گروه بی دین را که بیش از سه سال است که در شعبه 8 بازپرسی دادسرای کارمندان دولت خاک میخورد دارد؟
 5. مدیون سید ...
  علیِ اکبرم عمرم تو هستی
  چرا ای یاورم از پا نشستی
  تو رفتی و خزان کردی دلِ من
  ز داغت قامت بابا شکستی
 6. مدیون سید ...
  ساقی و ساغرم بود ـ هم دل و دلبرم بود ـ شبه پیمبرم بود ـ دو دستِ حیدرم بود ـ کمی نفس نفس زن ـ پیر شدم علی جان ـ بعد تو از جهان هم ـ سیر شدم علی جان ـ پدر فدای رویت ـ خونیِ تارِ مویت ـ با دستِ لرزان خود ـ خون کشم از گلویت ـ خیز و ببین علی جان ـ شکسته ساغرم من ـ غریب و بی کس اینجا ـ بی یار و یاورم من ـ ای تو گلِ خزانم ـ ببین که نیمه جانم ـ برای بردنِ‌ تو ـ نشسته ناتوانم ـ‌ حرف بزن که بابا ـ با تو کند صفایی ـ دیده‌ی تار بابا ـ ببیندت کجایی ...
 7. مدیون سید ...
  ای خدا دردم همینه
  اکبرم نقشِ زمینه
  دشمنان به من می خندند
  الهی زینب نبینه
 8. مدیون سید ...
  چرا بابا پریشونی ـ چرا بلبل نمی‌خونی ـ چرا می‌روی ز پیشم ـ چرا ای گل نمی‌مونی ـ نظری کن تو به چشمام ـ از غمت خانه خرابم ـ بنما نظر به بابا ـ‌ مرغکِ خسته‌ی خوابم ـ در کنار قد خونین ـ نوحه خوانِ تو علی‌ام ـ پیشِ خنده‌های دشمن ـ روضه‌ خوانِ تو علی‌ام ـ فکرِ حالِ زارِ من کن ـ خنک این شرارِ من کن ـ با نفس‌های دوباره ـ بیشتر این قرارِ من کن ـ گشته‌ام خمیده از غم ـ ای به زخمام شده مرهم ـ چه کنم بعد تو اکبر ـ من و این عظیمِ‌ ماتم
  گل و گلدسته‌ی بابا ـ مرغِ پر بسته‌ی بابا ـ چه کند با تو عزیزم ـ قابِ بشکسته‌ی بابا ...
 9. دیده‌بان
  عیدالله اکبر،عیدسعید غدیرخم
  برتمامی محبان امیرالمومنین علی بن ابیطالب مبارکباد.

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

  سلام بر بندگان خوب خدا ...
  با عرض تبریک مجدد عید سعید غدیر به شما و خانواده محترمتون به یمن عیدالله اکبر با مطالب زیر بروزم:

  - تنها راه هدایت !
  متن کامل خطبه غدیر ، خطبه قرائت شده در روز عید سعید غدیر خم

  - حشر محبّان على، با على! حشر محبّان عمر، با عمر!

  - برخی دانشمندان سنی که شیعه شدند...

  حقیر رو از دعای خیر محروم نفرمایید.


  اللهم عجل لولیک الفرج...
 10. سادات علوی
  یادش تا ادب جاویدان باد
 11. وحید
  بدو بیا که آپم همه با هم برای سلامتی امام زمان (عج)
  برای اطلاع بیشتر به وبلاگ من سر بزنید.WWW.NEJAT1.BLOGFA.COM
  دوستان خوبم سلام :
  من در این قسمت به نیت سلامتی امام زمان(عج) وظهور ایشان اقدام به ختم قرآن و ختم صلوات کردم.
  امیدوارم با کمک شما تا روز عید غدیر خم یکبار ختم کامل قرآن و 1147 بار ختم صلوات به نیت عمر پر برکت امام زمان (عج) تا اکنون انجام دهیم.
  لذا از تمامی عزیزان درخواست می شود که هر کس یک جزء را انتخاب کند وبه ما از طریق نظرات اطلاع دهد.و همچنین هر چقدر که در توانش است برای ختم صلوات.
  توجه: دوستان عزیز می توانند جزء ها و صلوات های بیشتری نیز ختم کنند. ولی حتما به ما اطلاع دهند.
  همچنین تقاضا می شود که دوستان نام خودشان نیز قید کنند.
  اجر من الله توفیق
  امیدوارم این ختم قرآن و ختم صلوات با یاری شما عزیزان تعداد ختم شان بیشتر شود.
  التماس دعا
  برای اطلاع بیشتر به وبلاگ من سر بزنید.
  یا حق
  امیدوارم همراهیمان کنی.
  چرا که برای ظهور آقامون نیازمند همه جوانان نیک هستیم.
  بی خیال سیاست بشیم دعا برای ظهور فرج آقامون
 12. دیده بان
  عرض سلام و ادب و احترام...

  "شهادت باقرالعلوم حضرت امام محمد باقر علیه السلام بر شما و خانواده محترمتان تسلیت باد."

  - زندگی نامه حضرت امام محمد باقر علیه السلام
  - " سه قطره خون " قربانیان نیکسون - بزرگداشت جنبش ضد استکباری 16 آذر 1332
  - زندگی نامه شهید ابوالقاسم حجتی

  به روزم...

  اللهم عجل لولیک الفرج...
 13. ناشناس
  شهیدان زنده اند
 14. زائر شهید
  سلام علیکم

  سالها می گذرد، سنگ تو هم خاطره شد
  عطر و قران و پلاک و اثر خاطره پر

  بچه‌ها! باز، بر این نقطه گذارید انگشت:
  پس از این حجله تو، سادگی قبر تو پر

  فکر می کردم سرو صدای این قضیه بازسازی خوابیده اما بازم تو ویژه نامه این هفته شهرداری مقاله زدن و چقدرم با رنگ و لعاب که فقط تهران از این کاروان متمدن بازسازی عقب مونده و ...
  خوش حال میشم به وبلاگ به نام بازسازی سری بزنید و اگر مطالبی در این باره دارید با اسم خودتون در وبلاگ قرار بدید.
 15. بیان
  با سلام
  چیزی برای غزه نوشتم شما به ما ملحق شو
  یا علی
 16. زهرا
  سلام. فاطمه جان شما در قسمت شهید کاظمی بعد از جنگ کامنت گذاشته بودید .میشه پست الکترونیکی تونو بذارین .مهمه!
 17. مجید اعتماد سعید
  با سلام
  چقدر خوب می شد اگر مثل همون سالها در میدانهای عمل ، درست مثل همین داستان ، به جوانهایی نظیر احمد کاظمی که تعدادشان هم کم نیست ، اطمینان می شد .
 18. مصطفی نمازیان
  بنام خدا .به روزم. یا علی
 19. حسین
  با سلام

  خیلی خیلی التماس دعا
  یا علی
 20. تازه وارد
  سلام
  خدا شمارا با احمد کاظمی...
  "طرف به آرزوش رسید خبرش رو به رهبرش دادند" همونطور که خبر صیاد شیرازی رو به رهبر دادن
  اجرکم عندالله
 21. ناهید
  سلام خوشحالم که به بلاگتون رسیده.نمیدونم شما چرا انتخابشون کردید اما من دوستشون دارم آخه همشهری هستیم باهم!!!
 22. یونس
  سلام ودرود به روان پاک شهدای عرفه

  روزی که خبر شهادت حاج احمد روشنیدم خیلی نارحت شدم اما پیش خودم گفتم واقعا رهبر حرف درستی زده بود به حاجی,گفته بود شما حیفه بیمیری وشما باید شهید بشی , واز این بابت به خودم افتخار کردم که پیرو کسانی هستم که به لقا الله میرسند

  امیدوارم دستما رو هم بگیرند .
 23. ثالث
  سخت گمنامید ای شقایق سیرتان
 24. موسسه
  امام صادق (ع):
  هر گاه روزی بر من تنگ می گردد با دادن صدقه وارد تجارت با خدا می شوم


  "شهادت موسس مذهب جعفری بر موسس ستاد شهید حاج احمد کاظمی تسلیت باد"
 25. دیده بان
  سالروز شهادت جانسوز صادق آل محمد ( روحی فداه ) بر همه عاشقان و محبان اهل بیت ( علیهم السلام ) تسلیت و تعزیت باد.
 26. بیان
  با سلام
  خسته نباشید.خدا قوت.
  با اجازه لینکتون کردم تو وبلاگم.
  التماس دعا
 27. سید محمود
  اجرکم عندالله شهید گمنام
 28. حسین
  با عرض سلام و تبریک به مناسبت عید سعید فطر
  از اینکه وبلاگتون دوباره به روز شد خوشحالیم.
  التماس دعا - یا علی
 29. شیما
  امیدوارم همیشه موفق باشید. در ضمن خواستم اطلاع بدم که در لیست پیوندهای اینجانب حضور دارید.
 30. دیده بان
  سلام بر بندگان خوب خدا...
  "هر روز که در آن معصیت خدا نشود ، آن روز عید است "
  عید سعید فطر بر شما و خانواده محترمتون مبارک و فرخنده باشد انشاالله...
  سرفرازمون کنید و سری به فقرا بزنید.

  اللهم عجل لولیک الفرج...
 31. س
  سلام استاد .
  طاعات قبول .
  خوشحالم که حضور دارید .موفق و سلامت باشید به امید خدا .
 32. کمیل
  سلام
  رسیدن به خیر.خطها امن است ان شالله.
  خدا قوت.نه خسته اخوی
  برای پیروزی رزمندگان اسلام صلوات
 33. morika
  سلام دوست عزیز وبلاگ قشنگی دارین

  سایت IRan Face To Face با بخش های متنوع راه اندازی شد
  در صورتی که تمایل به همکاری با ما در قالب مدیریت یکی از بخشهای سایت ( متناسب با موضوع وبلاگتان ) را دارید بعد از ثبت نام در سایت درخواست خود را مطرح کنید تا بررسی و در کادر مدیریت یکی از قسمتهای سایت قرار گیرید

  ادرس سایت www.irftf.com

  با تشکر
  morika

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی